Kass - Dreambell s. 06/06/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 06/10/2017 - 18:50
Nimi: 
Dreambell
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

DREAMBELLI TAVALINE ERILINE LUGU

Dreambelli senine elu ei erine suures osas teiste Pesaleidja hoole all oleva 400 õnnetu kiisu loost, küll aga on ta piisavalt eriline, et selle looma senised seiklused teieni tuua.

Jõelähtme vallas elas üksik naisterahvas, kel olid mõned kiisud. Mõnest kiisust sai mingi hetk mitu ja sedasi sündis ka Dreambell. Nõnda nad seal kambakesi elasid. Kahjuks aga ei saanud kasside toitja enda eluga ühel hetkel hakkama ning ta pidi hooldekodusse kolima. Kassid jäid omapäi. Õnneks lahenes kiisude probleem nende jaoks positiivselt ja Dreambell ning tema õed kolisid Pesaleidja varjupaika. Päev peale kolimist avastas meie vabatahtlik, et Dreambelli kõrval on pesakeses veel üks pisike kiisubeebi. Dreambel oli tiine ning poegis kohe meie varjupaika jõudes pisipoja Ciao! Ciao kasvas koos emmega meie vabatahtliku juures suureks poisik ning leidis endale kodu. Nüüd ongi kord sellel armsal triibikul päris oma kodu leida!

Dreambell on alles nooruke, ca aastane kassineiu. Tema kasukas on ühele korralikule triibikule kohaselt mõnusalt vöödiline - tõeline triibikute austaja unelm. Dreambell oli kodukass, kellel oli kodu ja seetõttu on varjupaika sattumine talle palju stressi tekitanud. Ta väärib nüüd tõeliselt head kodu, kus ta saab rahulikult oma kassielu elada ega pea enam kunagi kolima.

Dreambell on kiibistatud ja vaktsineeritud ja omab isiklikku passi. Et kojuminek mugavam oleks, saab Dreambell uude koju kaasa ka Royal Canini kingipaki.

Soovid Dreambellile pakkuda päris oma kodu, siis täida meie kiisuvõtja ankeet siin: http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 0 guests.