Kass - Dr. Felix s. 07/12/2009

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt Esmasp, 07/12/2009 - 00:14
Pesaleidja pilt Esmasp, 07/12/2009 - 00:14
Nimi: 
Dr. Felix
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Surnud
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Hedi
Looma andmed : 

Feliks (Dr Felix) suri eile. Arst ütles tunnuste järgi, et ilmselt infarkt.
Tegu oli tõesti päästmatu 10-minutise tragöödiaga, mida miski ette ei ennustanud. Sõi hommikul, oli aktiivne, mängis ennastunustavalt ja äkki kadusid tagumised jalad alt, oksendas ja kõik muu ning teel arsti juurde jäi vaiki...
Ei teadnudki, et ka kassidel nii võib minna... Täies elujõus nooremapoolne terve olemisega (jalatraumat ju ei mäletagi enam) tegelane.
Dr Felixi lugu - Noor punane kõuts leiti vigastatuna Viljandi mnt äärest Tallinnas. Kass lonkas kõvasti ja tal oli vigastatud tagumine vasak käpp. Kiisukese leidjal hakkas loomast kahju ja nad läksid arsti juurde, kus määrati põletiku alandamiseks antibiootikumi kuur. Mingit muud probleemi ei tuvastatud. Kuna kiisu lonkas ikkagi väga kõvasti, siis viisime ta 27.05 hommikul Valdeku Väikeloomakliinikusse, kus meie suureks ehmatuseks selgus, et tal on puusakont pesast väljas ja reieluu murdunud. Operatsiooni eest tuli maksta 2700 krooni. Heade annetajate kaasabil sai loomakese ravikulud ja toit tasutud. Kliinikus käis kiisut vaatamas ka üks naisterahavas, kellel oli kaasas pilt väga sarnasest kassist, kuid kahjuks ei olnud see tema kiisu. Me juba lootsime, et loomake saab koju tagasi.

Hoolimata elu lõpuni jäävast puudest on Dr Felix oma iseloomult nii meeldiv kiisu, et tema hoiukodu armus temasse ja jättis kiisu endale! Suured tänud!

Suured tänud kõigile annetajatele, kiisu leidjale, hoiukodudele ja Valdeku kliinikule!

Veebruar 2012
Elanud mitu aastat õnneliku ja armastatuna päriskodus suri Feliks väga ootamatult infarkti...

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Uudised kodust

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.