Kass - Daniel s. 10/05/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Daniel saab ideaalselt läbi teiste kassidega-nii vanade kassivolaskite kui ka noorte kassitittedega. Tühjast ta tüli ei tee, oskab ideaalselt kasutada liivakasti ja on muidu niisama ilus vaadata
Dannu karv tundub päev-päeva järel aina kaunimaks minevat-triibud muutuvad tumedamaks, mis rõhutab omakorda tema säravvalgeid laike kõhu all ja käppadel.
Daniel-poiss ei ole mõni tavaline kassipoiss-kui hoiukodu perenaine kohe konservi avama ei jookse, siis näitab Daniel keelt!
Daniel oma kamraadide vahel peesitamas.
Nimi: 
Daniel
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Dannu on nagu vein, mis läheb ajaga ainult paremaks! Kassi karv tundub päev-päeva järel aina kaunimaks minevat-triibud muutuvad tumedamaks, mis rõhutab omakorda tema säravvalgeid laike kõhu all ja käppadel. Lisaks on hoiukodu avastanud Dannu erilise pehme iseloomu.
Kui Dannu varjupaigast Pesaleidja hoiukoju kolis, siis ta ainult paukus ja susises. Hoiukodu inimesed on selliste pisikeste suslikutega aga harjunud ja Dannu kurvastusest hoolimata ei hirmutanud tema pisike piu kedagi. Ajapikku on Dannu aru saanud, et see susin ei häiri kedagi ja nii on see asendunud hella mjäuga, kui Dannu soovib näiteks suure kassi kaissu magama minna või konservi limpsida. Dannu küsiv mjäu pole aga tavaline- see on selline eriliselt armas ja südamest tulev

Daniel on u 5 kuu vanune üliilusa karvaga kassipoiss, kes ootab Pesaleidja Tallinna hoiukodus omale päriskodu! Daniel on iseloomuga poiss-teab ise mis talle meeldib :) Ise veel nii noor, aga silmavaade on sügav ja asjalik.
Daniel on kiibitud, vaktsineeritud, kastreeritud ning ta on saanud parasiiditõrje.

25.11.13
Daniel läks koju :)
Suur tänu kodupakkujale!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.