Kass - Chucky s. 16/08/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 01/12/2017 - 20:00
Pesaleidja pilt 01/12/2017 - 20:01
Pesaleidja pilt 01/12/2017 - 19:59
Pesaleidja pilt 01/12/2017 - 20:01
Nimi: 
Chucky
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartu
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Hei! Chucky siin. Olen võrratult ilusa imepika kasukaga 3,5-kuune tegelane. Kuigi hoiukodu pidas mind selle imelise kasuka tõttu esiti tüdrukuks, olen ma siiski poiss mis poiss. Olen ka ise oma ilust teadlik, mistõttu nõuan häälekalt tähelepanu, imetlen end peeglist ja armastan ka kammimist. Siin maailmas pole paremat paika kui inimese süli. Nii mõnus on inimese süles ja kaisus magada. Tõsiselt!

Tahan võtta osa pererahva kõigist tegemistest. Kõik, mis inimene teeb, on nii-nii huvitav. Olgu selleks teleka vaatamine või toidu tegemine. Igalpool tahan ma juures olla. Kes teab, kas see inimene ilma minuta üldse millegagi hakkama saabki. Kuid parimaks tegevuseks pärast väsitavat tööpäeva on siiski minu paitamine. Usu mind! Kui ma sulle nurrudes sülle poen, ununevad kõik su päevamured.

Olen juba ka vaktsineeritud, kiibitud ning läbinud parasiitide vastase tõrje.

Kui sa tundsid minus ära oma hingesugulase, kellega pikki aastaid koos veeta, täida ära kassisoovija ankeet leheküljel http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja minu hoiukodu võtab sinuga ühendust. Ehk varsti kohtume.

Sinu Chucky

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.