Kass - Chara s. 05/05/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 13/11/2017 - 14:35
Pesaleidja pilt 13/11/2017 - 14:35
Pesaleidja pilt 26/08/2017 - 13:57
Pesaleidja pilt 26/08/2017 - 13:58
Nimi: 
Chara
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Loksa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

LOKSA KAUNITAR OOTAB OMA PRINTSI

Loksa on imekaunis Eesti väikelinn, aga selle ümber on paksud metsad ja kummalised prügimäed, kuhu kohalikud kodutud kiisud oma poegadele pesa teha üritavad, või, ja seegi on tõsi, möödasõitjad soovimatuid kassipoegi poetavad. Just sellisest hämarast salust leidis kohalik vanaema kuu aega tagasi kuus kassipoega, tõi nad koju ja üritas neile ema eest olla. Poisid on tänaseks kodu leidnud, aga kiisuneiud ikka alles ootavad oma printsi.

Kolmevärviline triibuline kaunitar Chara on neist kõige mänguhimulisem ja ühtlasi kõige valjema nurrumootori omanik. Hoiuperenaine üritab jagada paisid kõigile võrdselt, ent Charal on väga raske oma järjekorda ära oodata ja nii ta trügibki õed eemale, et ikka esimesena pai saada.

Nagu korralik kodukass kunagi, armastab ka Chara süüa, magada ja mängida. Kratsipuu on tuttav ja liivakasti kombed eeskujulikud. Vanamemmel, kes kiisud leidis, on endal kolm kiisut, kellele ringitrallitavate kassipoegade seltskond just väga meeltmööda ei ole. Pealegi – Chara tahaks ju särada eraldi päris oma kodus, kus paid kuuluvad ainult talle!

Et kojuminek lustlikum oleks, saab Chara kaasa Royal Canini kingipaki ja kiibi ning isikliku passi. Ning otse loomulikult on ta saanud eakohased parasiiditõrjed.

Oled valmis kaunitar Charale kodu pakkuma? Piisab, kui täidad meie kiisuvõtja ankeedi ja hoiukodu kutsub Sind külla. Ankeeedi leiad siit : http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik .

Ja kui Sul on küsimusi, võid julgelt kirjutada Chara esindajale Pesaleidja kassitoas aadressil: kylli@pesaleidja.ee

Tehtud protseduurid: 
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.