Kass - Cassandra s. 27/12/2010

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Pesaleidja pilt 04/02/2013 - 08:19
Hapukoort on?
Cassandra on tõsine teadushuviline, nagu näha koolitööst, mida ta pildil tudeerib
Pesaleidja pilt 02/02/2013 - 13:37
Nimi: 
Cassandra
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

27.01.13
Uudiseid hoiukodust:
Cassandrale meeldivad hommikud, siis saab vaikselt-vaikselt vaadata Inimest, mõelda rahulikult oma mõtteid, ja oodata, et Inimene silmad avaks. See, kui Inimene silmad avab on väga rõõmus sündmus, siis saab Inimene tervituseks kohe mitu musi. Nagu juba öeldud, on Kassu aga tark kass, ta jagab oma hellusi alles siis, kui Inimene ise silmad avab, enne tudub ta niisama kõrval ühe silmaga aeg-ajalt Inimest piiludes ja vahel kergelt nuusutades.
Cassandra on hoiukodus muutunud kiirelt väga kirglikuks sülekassiks, ta hindab Inimeste lähedust üle kõige. Ta võtab rõõmuga vastu kõik paid, aitab kirjutada teadustöid, pakub seltsi nõude pesemisel ja nurrub igal võimalusel. Kui Inimene soovib, siis Kassu ajab ka suletuusti taga.

Cassandra (omadele Kassu) ootas aasta jagu uut kodu Pärnus, kuid sellest talvest kolis ta koos 9 sõbraga Tallinna kassituppa. Esimene asi, mida tema puhul märkate on tema hüpnotiseeriv erilist tooni pilk ja siis see imepehme kasukas, mis paneb mõtlema, kas tegemist on ikka õrna emakassiga või pigem suurt lakka omava lõviga. Ta on meil ikka ehe džunglikuninganna! Nurru lööb ta ka sellisel mõnusal bassi-toonil. Nurru ja pai saatel uneleb ise ja uinutab selle meeldiva džässi meloodia saatel ka vabatahtlikke.

Kohe esimesest päevast peale on Kassul kassitoas oma isiklik padi - ta hiivas selle ilma pikemalt kaalumata - mõnus, pehme ja sooja radika all. Seal ta veedabki enamuse oma ajast naudiskledes. Jälgib vaikselt ümbrust ja uudistab võõraid. Igastahes praegu jääb mulje, et ta ei kavatse selle padja pealt veel lahkuda :)

04.02.13
Kaunis Cassandra sõitis päris oma koju :)
Täname väga Cassandra uut peret!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 3 guests.