Kass - Casper s. 29/05/2013

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 22/11/2017 - 12:01
Pesaleidja pilt 24/05/2017 - 14:51
Pesaleidja pilt 31/03/2017 - 12:41
Pesaleidja pilt 28/01/2017 - 18:03
Nimi: 
Casper
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

CASPERI SUURIM SOOV ON OMA KODU

Juba KAKS pikka aastat on Casper iga päev piilunud aknast, kas äkki tuleb täna tema inimene.Iga päev näeb Casper, kuidas nii-nii paljud teised on kodud leinud. Tema aga jääb kurvalt oma pesakasti edasi pikutama. Keegi ju isegi ei mõtle tema peale, sest ta ei ole julge kass. Ta ei roni kohe sülle. Ometi tahaks ka Casper olla armastatud.

Välimuselt on Casper tõeline iludus: suuremakasvuline ja sihvakas poiss, kelle tunneb iga kell ära vahva maski järgi näos. Siiamaani kahjuks veel ei ole see edu toonud tema koduotsingutel. Tema usaldus tuleb ajapikku võita. Praegu peidab ta veel iga kassitoa külastaja eest lähimasse pessa. Ootame väga seda aega, kui Casper saab päris oma kodu aknalaual istuda ja mõnuledes nurruda, teades, et on armastatud ja hoitud.

Iseloom on sellel umbes viieaastasel kassipoisil äge. Teda on mõnikord lihtsalt vahva eemalt jälgida, sest uudishimu on tal piisavalt, julgusest jääb lihtsalt puudu. Eriti on seda näha kui vabatahtlik võtab sulepulga ja hakkab kõigi kassidega mängima. Casper tahaks kangesti kaasa lüüa ja eks ta pika peale ikka unustab oma hirmud ja satub hetkeks mänguhoogu ka. See näitab, et on lootust saada sellest toredast kassist hea ja inimlembeline sõber. On vaja vaid inimesed leida, kellel on alguses veidike kannatust, et Casperi tõeline iseloom sellest hirmunud olekust välja murda. Ikka konservi, hea kodu, mängumaratonide ja soojade paidega.

Casper on täitsa terve poiss, saanud sise- ja välisparasiitide tõrje, omab kiipi ja vaktsiini ning on kastreeritud. Veel võtab Casper uude koju kolides kaasa kingipaki Royal Caninilt.

Kui otsid oma ellu põnevust ja toredat väljakutset, siis tule tutvu Casperiga lähemalt. Võid saada endale maailma parima sõbra.

Et Casperi vabatahtlik saaks Sinuga ühendust võtta, siis palun täida meie kiisuvõtja küsimustik: http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik.

Kui otsid aga õhtuks head ajaviidet, siis katsu Casper üles leida läbi Pesaleidja kassitoa kaamera: http://animalslife.net/pesaleidja-3/.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 10 guests.