Kass - Carola s. 27/08/2012

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Kui ilus hall kasukas ja puhtad valged sokid! Ja kui pehme!
Pesaleidja pilt 30/01/2014 - 08:57
Pesaleidja pilt 27/01/2014 - 17:00
Pesaleidja pilt 30/01/2014 - 08:57
Nimi: 
Carola
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Ühel kaugel maal elas kord kiisu, kelle nimi oli Carola. Tema päritolu kohta oli teada vaid see, et tegu on suvepealinna tüdrukuga, kes leiti oktoobris tänavalt jalutamas.

Ühel ilusal päeval öeldi Carolale, et nüüd peab ta tubli tüdruk olema ja transapuuri ronima. Carola teadis, mida see tähendab. Ta oli kuulnud jutte, et varemgi on niimoodi palju kasse transpordipuuridesse pandud ja peale seda pole neid keegi enam Pärnus näinud. Need kassid ei ole tagasi tulnud. Carola teadis, et nüüd on see tähtis päev ka talle kätte jõudnud. Südame põksudes ronis Carola transpordipuuri. Ta ei teadnud, mis teda ees ootab, kuid usaldas. Ta sai aru, et nüüd algab uus elu. Avanevad uued võimalused. Ning Carola ei kartnud, sest koos temaga tõsteti autosse ka tema mitmed head sõbrad. Käes oli aeg kolida ning Carolal oli vaid üks lootus - ehk leiab ta suuremas linnas omale Kodu. Pere.

Kui Carola oma isiklik vabatahtlik kassituppa astus, et oma uue karvase hoolealusega tutvust teha, ei leidnud ta esialgu Carolat üles. Igale poole, kuhu vabatahtlik vaatas, nägi ta uusi punaseid ja kolmevärvilisi kasse, kes kõik tähelepanu nõudsid. Kuid kus on Carola? Kas ta ikka tuli Tallinna? Kerge segadus valdas vabatahtlikku, kui ta toas ringi peale tegi, et otsitav kass leida. Lõpuks ta leiti. Carola vaatas toa nurgas oleva kratsipuu kõige ülemisest pesast üllatunud ilmega oma vabatahtlikku. Kui vabatahtlik temaga rääkima hakkas, tuli Carola graatsiliste hüpetega maha, tegi inimese ümber ringi ning jäi siis ette seisma. Hetk hiljem tegi ta veel ühe ringi, et vabatahtlik ikka näeks ta kasukat. Kui ilus hall kasukas ja puhtad valged sokid! Ja kui pehme! Kerge peaga puksimisega andis uudishimulik neiu märku – on tulnud aeg teda Pesaleidja fännidele näidata. Ehk leidub keegi, kelle kodust on just see kaunitar puudu.
Carola annab oma tulevasele perele teada ka sellest, et tegu on kiibitud, vaktsineeritud ja steriliseeritud neiuga.

10.02.14
Carola lootus täitus, ta leidis omale kodu :)
Suur aitäh tema uuele perele!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Uudised kodust

Tervitused Wifilt! :) teisipäev 25/2/2014

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.