Kass - Caramba s. 25/05/2015

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 07/08/2017 - 22:01
Pesaleidja pilt 24/04/2017 - 15:29
Pesaleidja pilt 01/02/2017 - 07:27
Pesaleidja pilt 07/08/2017 - 22:02
Nimi: 
Caramba
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

VÄLJAKUTSE JULGETELE JA LEIDLIKELE

Ai, Caramba! Selle punase iluduse senine kogemus inimeste maailmaga on olnud kõike muud kui meeldiv. Imekauni punase kasukaga kiisupoeg sündis 2015. aasta mais Kullamaa hooldekodus pesitsenud kassikoloonias. Üsna varsti pärast seda tähtsat sündmust otsustasid kohalikud võimud koloonia likvideerida ja, mõeldud-tehtud, kutsusid jahimehed appi. Tänu kohalikule haleda südamega naisterahvale õnnestus Carambal ja ta vennal kuuli eest pääseda, aga kodu polnud ikkagi.

Vennake on juba oma päriskodus ja ümberringi ainult kassid ja kassid ning mingid kummalised kahejalgsed, kes arvavad, et püssitoru ees seisnud kiisu peaks kohe paimaias olema! Caramba vajab ometi aega, et inimest usaldama hakata... Arglikud sammud sel okkalisel teel on siiski tehtud. Punast iludust on sageli näha aknalaual peesitamas ja inimesel lubatakse suuremeelselt talle suletutiga pai teha, enne kui Caramba peitu vupsab. Konservigi limpsib tänulikult ära ilma et pakkuja käpaga saaks, või teda kurja susinaga eemale peletataks. Ning üsna hiljuti lubas noormees oma vabatahtlikul endale ka päriselt pai teha! Caramba on alles nii noor, et oleme absoluutselt veendunud - kuu-paar kannatlikku kooselu muudab sellegi kiisu kodulembeseks nurrumootoriks.

Uuele kodule on ette näidata kiip ja pass. Caramba on vaktsineeritud ja kastreeritud ning saanud kõik vajalikud parasiiditõrjed.

Kui oled valmis väljakutseks, et ravida Caramba hingehaavu ja võtta aastateks oma ellu see imekaunis loomake, siis palun täida meie kiisuvõtja ankeet http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja tule talle kassituppa külla!

Kõikidele lisaküsimustele vastab meelsasti Caramba isiklik vabatahtlik, kellele saad kirjutada aadressil kylli@pesaleidja.ee

Et sisseelamine ladusamalt läheks, tuleb Carambaga kaasa Royal Canini kinkepakk.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.