Kass - Bruuno s. 01/05/2011

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 31/12/2017 - 15:28
Pesaleidja pilt 31/12/2017 - 15:27
Nimi: 
Bruuno
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Bruuno
Kas tõesti kuulus Kevade Bruno Benno Bernhard? Ei, tema on ikka Bruuno kahe u-ga.
Bruuno on armas pruun triibik, aga hästi, hästi kurbade silmadega. See paneb meid mõtlema, mida on tema oma elatud elu jooksul näinud. Kas tõesti ainult halbu asju?

Bruuno on 6-aastane kassikene, kes on tänavalt Pesaleidja kassituppa toodud. Sooja ning kindlasse paika, kus ta enam ei pea muretsema, kas ta elab veel ühe päeva üle ning paika kus ehk silmad ka positiivsemat emotsiooni näitama hakkavad. Armastust on ta tundnud teadaolevalt ainult nii palju, kui üks vana tädike aegajalt kala aknast välja viskas. Sooja tuppa aga ei lasknud teda keegi.
Kas Bruuno ei vääri sellest rohkemat? Ikka väärib. Ja selleks me siin olemegi. Et aidata tal leida kindel ja armastav pesa, kus end vabaks lasta. Elutee on tal tegelikult veel pikk ning nüüdsest loodab ta näha hoopis teistsugust keskkonda enda ümber ja palju hoolitsust, palju armastust, palju süüa ja palju paitamist.
Jaa, Bruunole saab teha isegi pai, kui ta ei tunne, et ta ohus on. Mis jällegi paneb mõtlema, et huvitav, kas ta on kunagi ikkagi inimese hoolitsust tunda saanud? Aga mis juhtus?

Teeme nii, et enam halbu asju ei meenuta ja pakume Bruunole ainult kõige paremat. Kus on Bruuno inimene? Kas äkki sina, kes sa siin temast loed?
Loodame.

Kui soovite teda endale, täitke palun meie kiisuvõtja ankeet ning vabatahtlik võtab Teiega ühendust:
http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.