Kass - Bocelli s. 07/07/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 11/11/2017 - 18:24
Nimi: 
Bocelli
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Aga kas te teate, kust mina pärit olen? Kohe ütlen, nimelt kolisin siia Riiast. Ma kohe räägin teile ka, et kuidas ja miks. 

Oli päikesepaisteline hommik ja ajasin rahumeeli kasepuu otsas varest taga. Ning mida ma näen? Mingi tädikene ja onukene vaatavad mind ning kutsuvad lähemale. Eks ma siis hüppasin puu otsast alla ja läksin vaatama, et ega nad minu teisi vareseid ära ei ürita viia? Ja tuli välja, et vareseid nad ei tahtnud, hoopis mind tulid paitama ja juttu rääkima.

Kahjuks varsti nad läksid ära, kuid imekombel tulid tagasi! Ja millegi palju paremaga kui see vares, keda ma ennem taga ajasin. Mina läksin kohe rõõmsalt sööma ning kõik minu sõbrad võtsid eeskuju ja tulid ka. Teate, meid oli seal päris palju, elasime ühes vanas majakeses ja ajasime vareseid taga ning tegime muid tänavakasside asju. 

Ja nad tulid ikka uuesti ja uuesti tagasi, nii valges kui ka pimedas, siis kui teised juba magasid ja mina üksi seal seda varest ootasin. Varest ei tulnudki, tulid hoopis nemad. Mina läksin meelitamise peale ligi ja nurusin paisid, kuna see konserv oli siiski väga maitsev ja tahtsin veel. Kõige tipuks nad isegi mängisid minuga ja kui ma hirmust käpakesega neid toksisin, siis ei saanudki nad üldse pahaseks, miskipärast nad hoopis naersid.

Ühel hetkel pisteti mind miskipärast ühte kotti ja see mulle üldse ei meeldinud, seega otsustasin neile väikese kontserdi anda. Kahjuks minu lauluhääl neid ära ei lummanud ja kotist välja ei lastudki. Peale pikka reisi jõudsime hoopis mingisse majakesse. Sellisesse sooja, kus oli sööki ja vett ning siin majas ei olnudki pime, hoopis täitsa ere valgus oli.

Ma küll esialgu ei saanud aru, et miks söök kausi põhjas on ja milleks see veekauss. No ausalt öeldes, kohe midagi ei saanud aru ja hirmus oli ka. Seega läksin hoopis peitu. See tädikene aga tuli ja paitas mind, võttis sülle ja jutustas minuga. Julgustas mind sööma, mängima ja potil käima ning oli üldse päris tore. Lõpuks julgesin üle "saja aasta" magama ka jääda, toetasin oma peakese ta jala vastu ja lasin Unematil tulla.

Praeguseks ma olen juba täitsa julge, kuna tuleb välja, et mind ei tahetagi ära süüa ega midagi. Mängin selle hiirega ja kohe nii vapralt, et see hiir väriseb ja tädi väriseb, tegelikult ta vist naerab aga jääme selle värisemise juurde eks. Ja süles meeldib mulle ka magada, kohe väga-väga palju! Algul ma julgesin ainult pea sülle toetada, kuid nüüd julgen täitsa kaissu ronida. Ja mulle meeldib see ning ma ei saa aru, et kuidas ma üldse seal tänaval sain olla? Ma olen ju nii armas ja tore ning inimesed on ka toredad sellid!

Ahjaa ja ma polegi teile veel enda nime öelnud! Nimeks on mul Bocelli, kuna kui see mehike ei oleks mu kodukandis kontserdi korraldanud, siis peaksin ma endiselt seal pimedas majas elama ja ei oleks kedagi, kes mind hellitaks ja armastaks ning minuga mängiks.

Kui Sa arvad, et meie Sinuga sobime ideaalselt oma ülejäänud elu jagama, siis kirjuta mulle ja saame tuttavaks!
http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Ma luban, et kuigi ma natukene kardan ja vahepeal näksan vaikselt, siis ma olen AUSÕNA imetore tegelane ja sa armud minusse kohe ära ka! Ja ega ma varsti enam ei karda ka, lihtsalt elu inimeste seltsis on veel niii uus ja harjumatu.

Kodumaalt ma kingitust kaasa ei jõudnud haarata, kuid Royal on nii lahke ja annab meile ise kingipaki kaasa. Siis saame koos seda uudistada ja nii on mõlemal põnev!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.