Kass - Bob s. 30/08/2010

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Kuigi Bobi ei usalda veel inimesi, on ta teinud suure edusammu- laseb end paitada ja nurruva kassi asemel on röhitsev põrsas :)
Bobi sobiks hästi koju, kus ta saaks olla ohutult nii õues kui ka toas. Koju, kus armastatakse teda sellisena, nagu ta on.
Pesaleidja pilt 15/12/2013 - 14:09
Pesaleidja pilt 06/01/2014 - 07:58
Nimi: 
Bob
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tartu
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Bob on umbes 3-4-aastane väga raske minevikuga kassinoormees. Ta on läbi elanud nii mõndagi. Kunagi oli Bobil kodu, kuid ühel päeval temast lihtsalt loobuti ja visati auto pealt maha. Samuti nägi Bobi-poiss, kuidas talle tänaval sõpradeks saanud kasse tulistati, kuidas nad kannatasid valu käes. Õnneks Bobit ei tabanud ükski kuul, kuid hingevalu on tal sügav.

Lühikese aja jooksul on Bobi vahetanud mitu elukohta. Kõigepealt elas ta ühel Kunda tänaval koos teiste kassidega. Seejärel kolis ta koos oma sõpradega Tallinna Pesaleidja kassituppa, kus teised kassid ründasid ja kiusasid teda. Nüüd aga elab Bobi-poiss Tartu hoiukodus ning areneb samm-sammult.

Nov 2013.
Kui esimestel päevadel Bobi kartis niivõrd inimesi, et eelistas istuda diivani taga, siis nüüd ta juba julgeb mööda tuba ringi kõndida ja isegi aknalauale hüpata, et seal tukkuda või vaadata väljas toimuvat.

Inimesi kahjuks Bobi jätkuvalt ei usalda ning põgeneb voodi alla, kui inimene läheneb talle. Paitamine on alguses ka nii-nii hirmus, et Bobi surub lausa kõrvad pea vastu. Kuid mõne aja pärast saab Bobi aru, et talle ei tehta halba ja suudab natuke lõdvestuda. Nurru ei löö Bobi kuigi tihti, kuid aeg-ajalt juhtub ka seda imet!

05.01.14
Kuigi Bobi ei usalda veel inimesi, on ta teinud suure edusammu- laseb end paitada ja nurruva kassi asemel on röhitsev põrsas :)
Bobi oleks heameelega inimeste seltsis, kuid hirm kahejalgsete ees on veel suur. Kui kõik on paigal ja ei liigu mööda elamist ringi, julgeb Bobi-poiss end keset tuba pikali visata ja suurte uudishimulikkude silmadega uurida-puurida ümberringi toimuvat. Samuti julgeb ka silma vaadata.
Nüüd on kindel, et Bobi sobiks siiski koju, kus oleks eeskujuks vähemalt üks sõbralik ja võib-olla veidike pealetükkiv kass- siis on Bobil julgem ja turvalisem olla. Või siis koju, kus Bobi jaoks oleks mitu-mitu tundi päevas.

27.02.14
Bobi on tohutult suuri edusamme teinud. Kahjuks ei suuda üllatada Teid sellega, et Bobi laseb end sülle võtta, kuid vaatamata sellele on Bobi väga palju muutunud. Kehahoiak, silmavaade, käitumine, kehakeel- kõik viitab sellele, et Bobi kardab iga päevaga aina vähem ja vähem inimesi. Talle meeldib, kui temakse suheldakse ning kui kutsutakse nimepidi, sest nimi on Bobi-poisil hästi selge :)
Samuti meeldib Bobile mängida hiire või palliga ning rallida mööda tube koos teiste kassidega. Öösiti eelistab Bob olla aknalaual... kes teab, mida kõike põnevat öösel õues juhtuda võib ja uudishimulik Bobi, nagu ta on, peab ilmtingimata oma silmaga seda nägema.

Bobi tunneb end teiste kasside seas suurepäraselt...seltsis ju segasem :)

Bobi sobiks ka hästi koju, kus ta saaks olla ohutult nii õues kui ka toas. Koju, kus armastatakse teda sellisena, nagu ta on. Koju, kus on palju kannatust ja mõistmist, aitamaks Bobil unustada kõik tema hingevalud ja- mured. Koju, kus ta saaks inimesi uuesti usaldama õppida, ja teada, et teda ei jäeta enam kunagi maha.

28.03.14
Bob-poiss leidis oma kodu :)
Suur aitäh kodupakkujale!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 3 guests.

Online users