Kass - Blueberry s. 20/05/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 18/05/2017 - 14:40
Pesaleidja pilt 07/09/2016 - 21:02
Pesaleidja pilt 07/09/2016 - 21:02
Pesaleidja pilt 28/12/2016 - 08:34
Nimi: 
Blueberry
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Raplamaa
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Blueberry ehk maakeeli Mustikas on oma pesakonna kasvult kõige väiksem tegelane ja seepärast arvasime algul, et ta on emane kiisu. Nimi sai pandud selline ja kui ta suuremaks kasvas ja arstile kiipi läksime panema, siis selgus, et kiisu on hoopis poiss - aga nimi Mustikas sobib ju hästi poisile ka.

Kiisul on näos Zorro mask ja ka käpaotsad ja sabaotsake on valge. Poiss näeb igati ontlik välja oma musta ülikonna ja valge maniskiga.

Mustikas on üks väga armas kassilaps, kes kiirgab nii palju headust ja soojust. Ta on sõbralik nii teiste kassidega kui inimesega, ta ei tõsta käppa teiste vastu ega ei hammusta ega küünista.
Muidugi meeldib talle mängida oma vennaga, kes on ka veel koduootel ja ta käib ka õues, kuna hoiukodu on suurest teest ja naabritest kaugel.
Mustikas ei tule ise sind kunagi segama, vaid on tänulik tähelepanu eest, mis talle pööratakse. Kõige armsam on see, kuidas ta hommikuti, kui aru saab, et on ärkamise aeg, tuleb ja räntsatab inimese kõrvale ja hakkab kõvasti-kõvasti nurruma ja pai lunima.

Kui sa tahaksid enda peresse sellist väärika käitumisega noormeest, siis täida väike ankeet http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Kiisu asub hoiukodus Raplamaal.
Ta on kiibistatud, kastreeritud, saanud regulaarselt ussirohtu ja nii ootab uut Päris Oma Kodu.

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 6 guests.