Kass - Bermuda s. 06/06/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 06/11/2017 - 15:14
Pesaleidja pilt 06/11/2017 - 15:14
Nimi: 
Bermuda
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KOLMEVÄRVILINE KAUNITAR BERMUDA OTSIB OMA INIMEST

Bermuda on üks imeline kassipreili - tal jätkub armastust nii endale kui ka teistele kassidele ja inimestele. Vaid mõned kuud tagasi emaks saades hoolitses veidi üle aasta vana Bermuda oma poja Oskari eest suure pühendumusega, kuid ruumi jätkus tema soojade käppade vahel ka teistele - oma pärisemast lahutatud kassipojad Mait ja Luise leidsid Bermuda näol endale kodu leidmiseni suurepärase asendusema.

Nüüdseks on pojakesed aga hoiukodu pesa pehme vati käppadelt pühkind ja uutesse kodudesse uut elu alustama liikunud, kuid armas Bermuda jäi neist maha samuti päris oma inimest ootama... Bermuda ei istu aga niisama käpad rüpes - ta näitab inimesele kõigest väest, kui tore kiisu ta on. See, et kassile meeldib vahel omaette aknast välja vaadata ja unistada, on siililegi selge, kuid Bermuda ei ole loodud üksi olema - talle meeldib ka inimese lähedus. Kui oled soe inimene, hakkab Bermuda radar kohe märku andma ning siis tuleb ta hea meelega sulle sülle pai nuruma.

Kui soovid Bermudale sooja ja armastavat kodu pakkuda, võta meiega ühendust!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.