Kass - Berle s. 07/04/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 03/11/2017 - 20:50
Pesaleidja pilt 03/11/2017 - 20:50
Pesaleidja pilt 03/11/2017 - 20:50
Pesaleidja pilt 07/09/2017 - 22:48
Nimi: 
Berle
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tõrva
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Kas sa oled kunagi mõelnud, et tahaksid kellegi elu muuta?
Kui, siis siin on sinu võimalus. Päris- või miks mitte ka hoiukodu, kes tunneb, et tal on soovi võita reedetud kassikese usaldus, ootab kassiema Berle. Berle on vapper ema. Tänaval nälja, külma, autode ja rebaste kiuste suutis ta elus hoida kõik oma pojad.

„Mäletan veel häguselt, et see pärisoma kodu oli miskit erilist… Nii palju paisid, tähelepanu, sülesolemist ja konserve, kui mu süda vaid ihkas. Nimelt olen ma seda soojust, mis kaasneb päriskoduga tunda saanud, kuid siis mind reedeti kõige julmemal viisil. Inimene, miks sa ometi nii teed? Ja nüüd arvad, et ma peaks kohe sulle nurrudes vastu jooksma? Ei. Minu usaldus tuleb välja teenida. Kes teab, millal Sa otsustad mind uuesti reeta. Muidugi vaatan ma sind algul põlglikult diivani nurgast. Suurest hirmust võin ma ka kõhiseda, kuid ma ei ründa. Kui sa üritad mulle pai teha, siis ma lihtsalt põgenen eest. Aga ausalt, minu usalduse välja teenimine on kogu seda vaeva väärt, sest kui sa suudad mu usalduse võita, ja kohe kindlasti sa suudad, siis olen ma sulle truu igavesti.

Minu lugu on selline. Mind võeti pisikese kassipojana toredasse perre. Vähemalt nii ma arvasin… See hirm, kui mind emmest eraldati, samas uudishimu uue ees. Mind hoiti ja armastati. Ma usaldasin ja näitasin oma tänu. Kuid siis juhtus midagi, millest ma tänini hästi aru ei saa. Kuulsin inimesi rääkimas, et ma pole enam nunnu. Nagu mida, ma olin alles pooleaastane. Järgmine hetk leidsin ma end juba tänavalt. See kõik juhtus eelmisel sügisel. Suutsin soojaveetrassi vahel elades kuidagi talve üle elada.
Suvel sündisid mul pojad, 7 tükki. Kaitsesin neid nii nagu oskasin. Ma olin juba lootust kaotamas. Kuid siis saabus suure südamega päästeingel. Tal õnnestus mind ja mu poegi hoolimata meie väledatest jalgadest kinni püüda. Peale pikka aega jälle soojas.
Seejärel õnnestus inglil leida meile ka miski, mida inimesed nimetavad hoiukoduks. Hoiukodus kasvatasin ma inimese abiga oma pojad suureks ja saatsin päriskodudesse. Nüüd on minu kord.
Ma ei ole küll väike armas kassipoeg, kuid seda rohkem oskan ma tänu tunda. Hoiukodus naudin ma mängimist. Mulle meeldib mööda elamist mänguhiirt või palli taga ajades ringi mütata. Häbelikult ajan ma juba taga ka inimese käes olevat suletutti. Olen ma ju ise alles 1,5 aastane „kassipoeg“, kes pidi liiga vara suureks kasvama. Väga naudin ma aknalaual, diivanil ja voodis pikutamist. Mulle meeldib ka tekkide vahel selili keerutada, nii mõnus pehme on.“

Kui sa tunned, et sooviksid üles soojendada ühe usalduse kaotanud hinge, siis täida ära kassisoovija ankeet leheküljel http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused või kirjuta erika@pesaleidja.ee ning Berle hoiukodu võtab sinuga ühendust.

Berle on 1,5 aastane kassipreili, kes on saanud parasiiditõrje ja on ka kiibitud ja steriliseeritud.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 7 guests.

Online users