Kass - Batman s. 01/05/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 30/05/2017 - 21:48
Pesaleidja pilt 04/02/2017 - 09:59
Kraapsu
Nimi: 
Batman
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tõrva, aitame transpordiga
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Batman soovib lõpuks ometi keerata end kerra oma kodus, oma perekonna keskel....

Batman ei soovi enam elada ajutisel pinnal ega hirmsal tänaval. Ta tahab lõpuks ometi rahu, pelgupaika, oma kodu ja oma inimest. Kedagi, keda usadada ja kes ei veaks alt.

Batman on alles päris noor kiisupoiss, kes elab koos oma emme Kellyga Tõrvas hoiukodus. Ta leiti koos venna ja emmega pehme mööbli tootmise tsehhist, kuhu nad oma mõnusa pesa olid kenasti sisse seadnud, aga sinna neid tegelikult ei soovitud. Batmani vennake Kratt leidis oma pesa. :)

Batman natukene pelgab veel kahejalgseid ning vaatab iga uut inimest põnevusest tulvil pilguga: "kas nüüd Sina? Kas Sina tulid mulle? Ehk on... ehk on lõpuks minu kord ära näha, mis see oma kodu on?" Talle meeldib vaikselt-vaikselt hiilida inimesele ligi ning sirutada oma pikk-pikk kael pehmete paide järgi. Ning siis lasta nurrumasinal korralikult möirata. Batmanil on kõrged-saledad jalad ning ta on väga erilise ninamustriga. Batman armastab ka teisi kasse.

Kahjuks pole siiani keegi kassipoissi endale soovinud. Kuid just Sinul on võimalus seda muuta. Just Sinul on võimalus oma koju saata üks ülimalt äge ja tore kiisu, kellel on suurepärased toakombed ja kes pole kaotanud vintsutustest hoolimata oma rõõmsat olekut.

Kui soovid kiisule kodu pakkuda, siis täida palun kiisuvõtja küsimustik http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja hoiukodu võtab teiega ühendust!

Lisainfo: erika@pesaleidja.ee

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 6 guests.

Online users