Kass - Baranka s. 03/10/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
 Maailma suurim sülekass Baranka otsib endale kodu!
Kass - Baranka s. 03/10/2011
Pesaleidja pilt 12/03/2015 - 20:34
Siiani on Baranka salajas hoidnud seda, et ta on mängu- ja tantsukass.
Nimi: 
Baranka
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

4 AASTAT KODUOOTUST!
Just nimelt - meie kõige suurem inimese armastaja Bianka (paljudele teile tuntud ka nimega Baranka) on juba 4 pikka aastat oma päriskodu oodanud. Biankat võrdleb tema hoiukodu teinekord Internetist väga tuntuks saanud Overly Attached Girlfriendiga ehk üleliia kiindunud tüdruksõbraga (kes ei tea, saab tutvuda temaga siin http://www.overlyattachedgirlfriend.com/). Ka Baranka veedaks Sinuga koos võimalusel iga hetke ja minuti. Ta tuleks Sulle järgi nii vanniäärele istuma kui hommikusööki jagama. Ta oleks eluga täiesti rahul, kui tema maailmas oleksid ainult Sina. Tal ei ole vaja teisi inimesi, kasse, koeri ega kedagi teist. Peaasi, et tal oled Sina!

Bianka vajaks kiirelt seda Päris Oma Kodu. Või vähemalt hoiukodu, kus inimesel oleks tema jaoks maailmatumalt palju aega. Bianka sooviks endale kodu, kus ükski tegevus ei peaks katkestama teie ühist koosveedetud aega. Tema uus kodu peaks arvestama ka, et Bianka armastab roosasid asju - olgu selleks siis roosa tekike, roosa kohver või roosade sulgedega sulepulgake. Ikkagist tõeline tütarlaps.

Maailma suurim sülekass Baranka otsib endale kodu!
Kui sõnaraamatus oleks sees sõna „sülekass“, siis selle sõna tähendust peaks illustreerima Baranka pilt. Sest tõepoolest on tegemist ilmselt maailma kõige suurema sülekassiga. Ta võiks vist lausa rekorditeraamatusse saada, kui kõige rohkem süles olla tahtev kass.

Hetkel elab Baranka hoiukodus, kus ta igal sammul perenaisel järgi käib. Mingu perenaine kasvõi vetsu või vanni – Baranka peab kohal olema. Mõnikord kõõlub Baranka lausa vanni ääre peal, kui perenaisel vanniskäik pooleli on. Kõik ikka selle nimel, et rohkem lähedust saada. Kõike seda saadab loomulikult mõnus nurrumine. 3 aastat kodu oodanuna oskab Baranka hinnata kodusoojust ja inimeste lähedust. Ja ta ei karda seda ka välja näidata.

Baranka on pärit Viljandi kodutute loomade varjupaigast, kuhu ta jõudis Viljandist, Lossi tänavalt.

Lisaks kirjutab Baranka nüüd ise edasi: "See, et mul on väike iseloom, muidugi ei kahanda fakti, et ma olen rabavalt vägevate vurrude, kulmukarvade, läbitungiva kuldkollase pilgu ja särava musta karvkattega. Noo saite ju aru küll, et minu point on ju selles, et ma olen uskumatult ilus kass.

Ma olen väga sõbralik ja saan läbi ka teiste kassidega. Tõsi, ühe inimese sülle mahun korraga ainult mina. Aga muid pretensioone mul karvaste toakaaslaste suhtes ei ole.

Inimesele annan kaasa ka "kasutusjuhendi" - st. täpselt mitu korda mind paitada, et erakordselt mõnus oleks ja kuna mulle meeldib sülle pugeda ja kuna tasuks konservikarp lahti kruvida.

Ma olen kass, kes teab, mida ta tahab. Elu minuga ei ole keeruline, sest ma ei pelga Sulle öelda, et mida ma tahan. Seega, kuidas oleks? Teeme diili - mina olen hea kass, Sina suurepärane peremees - kas võtad mu endale?"

29.03.15
Peale 4 pikka aastat kodu ootamist ta tuli :)
Suured-suured tänud perele, kes Barankale OMA KODU andis!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 0 guests.