Kass - Ave s. 05/05/2017

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 11/01/2018 - 13:57
Pesaleidja pilt 11/01/2018 - 13:55
Pesaleidja pilt 11/01/2018 - 13:56
Nimi: 
Ave
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Tere, kõik te armsad-toredad-vahvad loomasõbrad, kes te siin Pesaleidja internetimasinas meile pöidlaid hoiate!

Olen tegelikult selline tagasihoidlikum piiga, kuid võtsin täna julguse kokku ja otsustasin, et nüüd on minu kord sõna võtta. Sest mulle aitab. Mul on käpapõhjadest kõrvaotsteni kõrini sellest, et minul päris oma kodu pole. Milles on asi? Kas ma olen liiga kollaste silmadega? Või liiga valgete käpakestega? Või on mu musta-roosa kirju nina liiga nunnu?
Olgu asi, milles on, nüüd on aeg leida keegi, kes armastab mind sellisena, nagu ma olen, sest ma tegelikult armastan ise küll inimesi väga. Alguses ehk pelgan, sest ega mina ei tea, kas sa oled see, kes tahab mulle liiga teha või see, kes mulle konservi pakub. Kui ma sind juba veidi jälginud olen, siis saan aru küll, et sa oled tore ja et ma võin sulle kaissu pugeda. Siin hoiukodus ma teen nii küll. Ronin sellele tädile kaissu ja tahan pai. Talle täitsa meeldib ja ta ütles, et varsti leian ma kellegi, kelle kaissu iga õhtu ronida, sest kahjuks ei saa ma tema juurde kauaks jääda. Temal on siin endal üks täpselt minu moodi must-valge kass, kes aga minu peale kade on. Täielik kadekops, noh!

Minust veidi täpsemalt ka, et te teaksite, kes ma selline olen: minu nimi on Ave, olen sündinud 2017. aasta 5. mail, mis teeb minu vanuseks 9 kuud. Olen ka juba steriliseeritud ja kiibistatud ehk olen igati terve ja registreeritud plika. Mulle meeldib süüa, magada, aknast välja vaadata, mängida, inimese kõrval istuda ja vahel ka omaette unistada. Unistan ma aga suurelt! Unistan, et keegi nüüd kirjutab minu vabatahtlikutädile sooviga mind endale võtta, sest olen täiesti valmis pühenduma edaspidi vaid ühele armsale perele.
Kas see oled sina? Kui jah, siis palun täida loomasoovija küsimustik siin: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused

Minu uus pere saab kingituseks loomulikult ka Royal Canini kinkepaki (kuigi ma ise olen ka juba päris hea kingitus, eks?)

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.