Kass - Aphrodite s. 16/06/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 15/05/2017 - 20:14
Pesaleidja pilt 24/02/2017 - 16:55
Pesaleidja pilt 24/04/2017 - 15:33
Pesaleidja pilt 15/03/2017 - 23:01
Nimi: 
Aphrodite
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Aphrodite on u 1-aastane kassitüdruk, kes on püütud Laagri kassikolooniast koos oma venna Roomaga. Kuna oma elukuude jooksul pole tal kunagi kodu olnud, siis esialgu on Aphrodite võõrastega ettevaatlik, kuid kui su nägu kõlab juba tuttavalt, siis laseb ta juba ilusti pai teha vaadates oma suurte sõõrikutega otsa.

Pigem ongi ta selline tagasihoidlikum kass esialgu, kes oma noore ea tõttu alles õpib seda maailma tundma ja aru saama, kes need kahejalgsed õige on ja mida nad tahavad. Sellest, mida need kahejalgsed annavad, on ta juba ammu aru saanud ning söögi läbi juba hakkab ka tema süda sulama. Paid on veel natukene hirmutavad, aga samas paneb ta vahepeal silmad nii armsalt kinni ja naudib. Seega ei ole kaugel aeg, kui juba ise pai küsima tullakse.

Aphrodite on saanud parasiiditõrje ning on ka steriliseeritud.

Kui sulle puges Aphrodite pilk hinge, siis palun täida kassivõtja küsimustik http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja Aphrodite vabatahtlik kirjutab Sulle temast täpsemalt.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 9 guests.