Kass - Amy s. 15/07/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 05/11/2015 - 08:43
Pesaleidja pilt 16/05/2016 - 20:42
Pesaleidja pilt 14/09/2015 - 08:37
Amy on must-valge piimavunts, kes elab praegu Pesaleidja kassitoas koos paljude teiste karvakeradega ja ootab mõttekaaslasi külla.
Nimi: 
Amy
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

AMY EI TAHA ENAM OODATA - kus on Tema inimene?

Amy on must-valge armsalt poolikult viltuse piimavuntsiga ja vahvate valgete varvastega paariaastane kassipiiga. Praktiliselt kogu oma elu on ta oodanud päris oma kodu Pesaleidja kassitoas. Hoolimata oma noorele eale ja väga toredale iseloomule ei ole seda õiget inimest veel arusaamatutel põhjustel leitud. Kas tõesti on must-valgete kasside sõpru nii vähe?

Iseloomult on väike Amy ideaalne sõber. Ta ei ole pealetükkiv ega jookse sul pidevalt sabas, kuid iga pai võtab ta suure tänutundega vastu. Veel meeldib Amyle ülekõige mängida. Kui vabatahtlik võtab kassitoas välja sulepulga, on piiga kohe platsis – eal ei loobu ta ühest heast mängutrallist. Amy saab väga hästi läbi teiste kassidega ning on igati viisakas ja heade kommetega preili. Armastab puhtust ning seega näeb vaeva, et seda saavutada kogu aeg.

Ka Amy väärib päris oma kodu ja kui Sinul on võimalus talle seda pakkuda, siis palun täida meie kodulehel „Kiisuvõtja küsimustik“ (http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik) ja me võtame Sinuga ühendust.

Kiisupreili Amy on vaktsineeritud, kiibitud, saanud parasiitide vastase tõrje ja ootab kõiki huvilisi endale külla.
Kiisuga saab kaasa ka kingituse Royal Caninilt.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 4 guests.