Kass - Amy s. 15/07/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 08/12/2017 - 15:08
Pesaleidja pilt 05/11/2015 - 08:43
Pesaleidja pilt 16/05/2016 - 20:42
Amy on must-valge piimavunts, kes elab praegu Pesaleidja kassitoas koos paljude teiste karvakeradega ja ootab mõttekaaslasi külla.
Nimi: 
Amy
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
ajutises hoiukodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KUS ON AMY KODU?

Amy on noor kassipreili, kes juba kassipojana kassituppa sattus ja seal siis kahjuks ka üles pidi kasvama. Praegu elab Amy hoiukodus Tallinnas ja seega on tal nüüd ka esimene kokkupuude kodukeskkonnaga olemas, kus ta juba mõne kuuga märkimisväärseid edusamme on teinud!

Ta laseb endale pai teha ja naudib eriti kõrva tagant sügamist! Amy uus lemmiktegevus on nüüd paisaamine. Ja ta ei karda ka häälekalt märku anda kui teda tähelepanuta on jäetud! Ta hüppab diivanile inimese juurde pai nuruma ja mõnikord poeb õhtuti tasa voodiotsale magama. Ta on oma keerulise elutee kohta väga julge kiisu ja tahab ka ise inimesega väga sõbraks saada, vajab selleks lihtsalt natuke kannatust ja tähelepanu.

Tegemist on väga vahva välimusega kiisuga — tema poolik vunts ja armsad valged käpaotsad on igatahes pilkupüüdvad, Pesaleidja heaks on ta lausa modellitööd teinud! Ta sobib suurepäraselt sõbraks sellisele inimesele, kelles on lapselikku lusti ja suuur mänguhimu! Kes Amyle sulepulka lennutaks, palli veeretaks või mänguhiirele hoo sisse annaks.

Ta saab suurepäraselt läbi teiste kassidega, nii et mänguhimu rahuldamiseks sobiks ka see variant — siis ei jääks Amy inimesele muud tööd kui kiisu hellituste ja paitamisega ülekülvamine. Hellituste osas on Amy eelistus toit — ta on tõeline maiasmokk! Aga milline endast lugupidav kiisu siis ei armastaks head toitu ega teeks kõike inimese meelitamiseks omale häid toidupalu poetama!?

Kui soovid armsale Amyle kodu pakkuda, siis täida palun meie kassivõtja küsimustik siin: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ning Sinuga võetakse esimesel võimalusel ühendust.

Amy on umbes 3-aastane emane kassike. Ta on steriliseeritud ja kiibitud ning uude koju kolides saab Amyga kaasa kingipaki Royal Canini poolt.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 9 guests.

Online users