Kass - Alma s. 20/03/2016

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 20/12/2017 - 17:29
Pesaleidja pilt 09/12/2017 - 17:36
Pesaleidja pilt 20/12/2017 - 17:28
Pesaleidja pilt 20/12/2017 - 17:28
Nimi: 
Alma
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

KAS SA PIIMA TÕID? ALMALE PIIMA?

Küll oleks tore, kui kusagil mõnusas kodus just nii küsitaks. Alma on nii väärt seda ma peret, oma paikätt ja oma piimatassi!
Paar päeva tagasi jõudis Pesaleidjasse ülisõbralik vissivärvides Alma. Tuli varjupaigast kuhu sattus üsna tavalise kurva looga: linnalähedasse kuuri tekkis ootamatult sõbralik kiisu. Tuli, sest pojad olid kohe sündimas ja minna polnud kuhugi. Pererahvas suutis poegadele uued kodud leida, ent Alma jaoks kohta polnud – kodus juba olid kassid, kes sissetungijast midagi ei pidanud. Ja pärast mõningaid eksirännakuid jõudis Alma Pesaleidjasse, sest nii sõbralik süle- ja paikiisu, kellel vanust ehk napid kaks aastat, peab ju leidma omale õige pesa ja kodu! Nüüd on tal esimest korda elus võimalus jääda silma inimestele, kes ta päris oma koju viiksid ja talle peresoojust pakuksid.

Kui Sul on pisut aega, siis ehk saad teda netis piiluda meie kaamerast, mille leiad siit: http://animalslife.net/pesaleidja-3/

Ent kui tahad Almat tõesti näha ja oled valmis sellele põneva näomaskiga kiisule kodu pakkuma, tule meile Pesaleidjasse külla!

Täida, palun, kõigepealt meie kiisuvõtja ankeet http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik et teaksime, Sa tõesti ihkad näha just seda meie kaunitari, ja tule siis Almat vaatama!

Kõikidele lisaküsimustele vastab meelsasti Alma isiklik vabatahtlik, kellele saad kirjutada aadressil olenkyt@gmail.com

Et sisseelamine uude kodusse ladusamalt läheks, tuleb Almaga kaasa Royal Canini kinkepakk.

Almal on oma pass, ta on kiibistatud, vaktsineeritud, steriliseeritud ja saanud regulaarset parasiiditõrjet.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 5 guests.