Kass - Alku s. 12/09/2008

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Armas argpüks Alku :)
Kass - Alku s. 12/09/2008
Kass - Alku s. 12/09/2008
Pesaleidja pilt 23/03/2014 - 10:36
Nimi: 
Alku
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Alku ootab Tallinnas Pesaleidja kassitoas oma päris esimest kodu.
Peame teid aga kohe alguses hoiatama, et Alku on argpüks. No kohe täitsa tõsiselt räägime, et ta on argpüks. Alku hakkab kartma nii konservikaussi nähes kui paikäe lähenedes ja noh süllevõtmisest ei tasu rääkidagi. Ilmselt Alku kardab, et talle hakkab see kõik nii väga meeldima, aga ta teab, et kassitoas ei ole vabatahtlikel iga päev aega talle konservi tuua ning tundide viisi paitada ja süles hoida. Ta lihtsalt kardab, et peab siis pärast kassitoas kõiki neid asju igatsema hakkama. Sellepärast olekski vaja Alkul päriskodu. Sellist kus ta ei peaks kartma, et aga järsku homme inimene ei teegi mulle pai või ei too maitsvat konservi.

Ükskord öeldi Alku kohta, et ta ju kardab nii väga, et tema küll ühtegi hiirt ei püüa. No ju vist. Sellega aga võime rõõmustada kõiki, kellele lisaks kassidele meeldivad ka närilised. Kui sul on kodus liivahiired, rotid, küülikud või mõni muu pisike näriline, aga tahaksid võtta endale kassi, siis Alku sobib sulle väga hästi. Ei ole mingit probleemi, et ta kellelegi neist kunagi jahti hakkaks pidama. Ilmselt Alku jookseb hoopis nende eest peitu. Väga hea meelega jookseks ta peitu oma sõbranna Tripsteri juurde, kellega koos ta on üles kasvanud ning elanud kõik oma senised 4 eluaastat. Praegu kassitoaski jookseb ta iga ohu korral just Tripsteri külje alla.

Alkul on imeilus hallitriibuline kasukas, mis regulaarse paitamise ja kvaliteetse toidu söömise korral lausa siidine ning läikiv on. Nagu juba öeldud, on Alku 4-aastane. Ja kui teil kogu seda juttu lugedes tekkis arvamus, et Alku on tüdruk, siis oh ei. Alku on täitsa poiss mis poiss. Pesaleidja kassituppa jõudis ta Suurupist ühest suvilast, mille juurde ta ükskord koos Tripsteri ja Sindiga süüa norima läks. Ja nii sealne pererahvas neid toitma jäigi. Ise nad endale kõiki kolme kassi võtta ei saanud, sest kodus oli juba mitu karvakera olemas, aga süda ei lubanud neid ka toitmata jätta.

21.12.14
Alku ja tema sõber Tripsu kolisid koos oma koju :)
Suured tänud koduandjale!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Uudised kodust

Alku ja Tripsu jõulutervitus :) esmaspäev 4/1/2016

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.