Kass - Aksel s. 31/08/2014

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Aksel ja Paula ootavad seda PÄRIS OMA kodu ja peret, kus vahvaks kassihärraks ja -prouaks sirguda ning pererahvale pikki aastaid rõõmu tuua ja seltsi pakkuda.
Pesaleidja pilt 31/10/2014 - 07:01
Pesaleidja pilt 31/10/2014 - 07:01
Pesaleidja pilt 31/10/2014 - 07:01
Nimi: 
Aksel
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Aksel ja Paula on umbes kahekuused kassirüblikud, kelle päevad mööduvad põhiliselt mängides, nagu kassilastel ikka. Kui mängimise raske töö ära väsitab, poevad nad magama kas teineteise või mõne „kasuisa“ kaissu, kui just parasjagu ei leidu läheduses inimest, kelle sülle või külje alla unele ronida – see on nende esimene eelistus.
Nurrumine on Akselil ja Paulal hästi selge. Vahel paneb lausa imestama, kuidas nii väikese kassi seest saab nii kõva nurr välja tulla, kuigi ega seal polegi imestada midagi, sest nad ju harjutavad hoolega: süües, pai saades, vahel ka lihtsalt niisama inimese läheduses mõnuledes.
Aksel on peaaegu üleni must, valget on tal ainult päkaotste, kurgualuse kraekese ja ühe valge vuntsi jagu, mis annab talle eriti kelmika ilme.
Paula kasukasse seevastu on loodus joonistanud keeruka mustri ja üks silm vaatab uudishimulikult vastu mustast, teine valgest näopoolest.
Hoiukodus on Aksel ja Paula suured sõbrad nii suurte kui ka väiksemate pereliikmetega. Oma lustlikkuse ja sõbralikkusega on nad suutnud sulatada ka esiti umbusklike kohalike kasside südame.

Aga hoiukodu on ikkagi ainult hoiukodu. Nii ootavad nad nüüd seda PÄRIS OMA kodu ja peret, kus vahvaks kassihärraks ja -prouaks sirguda ning pererahvale pikki aastaid rõõmu tuua ja seltsi pakkuda. Kas siis kumbki omaette või miks mitte ka kahekesi koos – kaks kassi on ju topelt rõõm!
Aksel ja Paula on saanud sise- ja välisparasiiditõrje, käivad tublilt liivakastis ja saavad enne kojuminekut ka kiibistatud.

19.11.14
Kassipoiss Aksel läks oma koju :)
Suured tänud koduandjale!

Tehtud protseduurid: 
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.