Kass - Agathe s. 26/06/2014

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 06/12/2017 - 23:04
Pesaleidja pilt 29/05/2017 - 14:33
Pesaleidja pilt 06/12/2017 - 22:59
Pesaleidja pilt 04/07/2016 - 22:36
Nimi: 
Agathe
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Agathe on uhke kasukaga armas kiisupreili. Samuti on ta väga omapärase näoga, mistõttu on seda kifti karvapalli lihtne teistest eristada.

Ta on veel natuke tagasihoidlik, aga kui teda lähemalt tundma õppida, on võimalik tema süda võita. Saladuskatte all võin öelda, et talle meeldib, kui teda tasakesi kaela tagant või kõrva tagant sügatakse. Ei, mitte veel külje pealt ega mitte ka lõua alt – just kaela või kõrva tagant. Samuti on ta meeleldi nõus sinu pihust maiustusi nosima. Kindlasti on veel mitmeid nippe, kuidas tema usaldus ära teenida – tuleb vaid kannatlik olla ja osata need üles leida.

Selleks vajab Agathe kodusoojust ja päris oma pesa, turvalist keskkonda, kus inimest usaldama hakata.
Kui sa otsid omale õrnahingelist rahulikku kaaslast, siis tule kindlasti Agathega tutvuma.

Varasemalt:
Mäletate veel seda rebasenäoga kiisut, kes juba aprilli alguses Pesaleidja kassituppa kolis? Anname teada, et see armas karvapall otsib ikka veel omale enda päris kodu!

Agathe ei mõista veel päris hästi, kuidas saab mõni kass inimesele vabatahtlikult sülle ronida. See tundub ju nii hirmus! Aga samas kõrva tagant sügamine on isegi päris mõnus.
Agathele oleks hädasti vaja oma usaldusisikut, kes kohtleks teda hellalt ning tõestaks talle, et elu koos inimesega võib täitsa nauditav olla.

Agathe on imeilus õrnahingeline kiisutüdruk. Agathe elas veel mõnda aega tagasi sadama kassikoloonias D-terminali lähedal. Aprilli alguses kolis kassike Pesaleidja kassituppa. Esimestel päevadel, kui Agathe isiklik vabatahtlik temaga tutvust tegema läks, kössitas Agathe õnnetult ühes nurgas ning vaatas vabatahtlikku hirmunud ja umbuskliku pilguga. Katse kiisule pai teha õnnestus vaikse sisina saatel, kuid vaatamata sellele oli aru saada, et sisimas Agathe tegelikult seda nautis.

Igal järgneval kohtumisel on näha, et Agathe hakkab oma vabatahtlikku järjest rohkem usaldama ning enam hambaid ei näita, isegi nurrub vaikselt. Agathe ei ole kass, kes esimesena kassitoas uksele vastu jookseb. Ta on natuke tagasihoidlik ning teda peab ise märkama. Selleks, et oma hirmudest üle saada, vajab Agathe kodusoojust, palju paikäsi ja päris oma pesa. Sellest kõigest jääb aga kassitoas palju puudu. Tule tee Agathega tutvust, äkki oled just Sina tema jaoks see õige!

Kiisuga tuleb koju kaasa Royal Canini stardipakike, mis sisaldab 400g kassitoidu kotti, toidukaussi, mänguasju ja Ossu Lemmikloomapoe kupongi.

Kui soovid Agathele kodu pakkuda, täida kiisuvõtja küsimustik aadressil http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ning tema vabatahtlik võtab Sinuga varsti ühendust.

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 8 guests.