Kass - Aadu s. 13/12/2011

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 13/12/2017 - 20:35
Pesaleidja pilt 13/12/2017 - 20:34
Pesaleidja pilt 13/12/2017 - 20:35
Pesaleidja pilt 13/12/2017 - 20:36
Nimi: 
Aadu
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Brutaalne Aadu

Tark, brutaalne, maskuliinne ja karismaatilise olekuga Aadu otsib kindlat elukohta, kus ta saab meenutada enda seiklusrikast noorpõlve tänaval.

Aadu on 6-aastane isane kass, oletatava sünnikohaga Viljandist. Vaadates tema välimust saate kohe aru, et Aadu noorpõlv ei olnud kerge. Tema kõrvaotsad näitavad ilmekalt loendamatute tänava kakluste arvu ja eluolu Viljandis ja selle lähiümbruses. Aadu enesehinnang ja suhtumine teiste liigikaslastesse tõestab, et nendest võistlustest on ta enamasti väljunud võitjana. Muidu on Aadul tervis korras, ta on lihtsalt Fiv-positiivne.
Aadu on kastreeritud, kuid see ei sega teda kassidaamide vastu huvitundmast. Pesaleidja kassitoas on ta liider ja domineerib teiste isaste üle.
Lahkus ja sõbralikkus inimeste (eriti laste) vastu on Aadu iseloomu lahutamatu osa. Inimest juba kaugelt märgates hakkab Aadu rõõmsalt ja rahulolevalt nurruma ja hellitust oodates näitab ta kogu oma kehakeelega üles armastust. Temaga suhtlemine laeb ka teid energia ja positiivsusega.

Aadu silmades särab soov leida endale väike rahulik nurgake, võimalusel diivaniga, ning et läheduses oleks toidu tagavara.

Kui Teil ei ole teisi neljajalgseid sõpru, siis äkki soojendate seda uljast võitlejat?

Kui soovite tutvustada Aaduga, palun täitke ankeet http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja tulge Pesaleidja kassituppa. Aadu kannatamatult ootab Teid!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 2 guests.