Kass - Šaša s. 05/06/2011

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
See kurbade silmadega kiisupreili on Šaša!
Kass - Šaša s. 05/06/2011
Pesaleidja pilt 05/06/2014 - 20:57
Pesaleidja pilt 05/06/2014 - 20:57
Nimi: 
Šaša
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Viljandi
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

See kurbade silmadega kiisupreili on Šaša!
Šaša sattus Viljandi loomade varjupaika aprilli lõpus. Tema saabumise lugu oli äärmiselt kummaline, sest ta leiti sealsamas kõrval oleva maantee juurest istumas. Võiks lausa öelda, et ta tuli ise varjupaika. Keegi teda taga otsinud ei ole ja mingit ajalugu me tegelikult tema kohta ei tea. Mida me aga teame on see, et keegi oli ta väga hooletusse jätnud. Kogu karv oli pulstis ja pusades. Ta oli äärmiselt kondine.

Nüüdseks on Šaša elanud hoiukodus juba peaaegu kuu aega. Ta on äärmiselt sõbralik ja armas kass, aga väga õrna hingega. Näiteks solvus ta täiesti hingepõhjani kui hoiukodu peremees proovis talle ussirohtu anda. Kohe mitu tundi hoidis ta täiesti eemale ja ei lasknud isegi endale pai teha. Aga juba samal õhtul ronis ta juba külje kõrvale magama. Šaša ei ole sülekass. Ta on väga iseseisev- ta tuleb sülle siis, kui tema tahab ja juurde siis, kui tema tahab. Hiljaaegu on ta ka hakanud ööseti salaja mängima, muidu ta mänguasjade vastu suurt huvi ülesse ei näidanud. Samuti on ta hakanud juurde võtma- ei ole enam selline kondikubu nagu alguses. Ta on väga sotsiaalne, talle meeldivad väga inimesed. Seda, kuidas ta teistesse kassidesse või koertesse suhtub, on raske ennustada. Ta pole nendega kokku puutunud.

Šaša on vaktsineeritud ja kiibitud. Ja otsib endale maailma parimat armastavat perekonda, kes teda iialgi ei hülgaks ja kes tema eest hoolitseks.

Juuni 2014.
Õrna südamega preili leidis omale perenaise, kellega pikki päevi koos veeta ja üksteist rõõmustada :)
Suur tänu koduandjale!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 4 guests.