Kass - Öökull s. 01/11/2013

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Öökullil on aeg liikuda edasi ja lasta end sülle võtta oma päris perekonnal.
Öökull muutunud täielikuks sülekassiks, kes magab öösiti kaisus ning igal sammul Inimesel sabas kõnnib, pidevalt nurrudes.
Kass - Öökull s. 01/11/2013
Nimi: 
Öökull
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Poeg
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Viljandi
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Preili Öökull! Ikka veel koduotsingutel!
Nüüdseks on pisikesest Öökullist kasvanud keskmise suurusega preili Öökull.
Ta on loomupoolest juba väiksemat kasvu, seega lootust, et temast hiigelsuur kass peaks kasvama, pole. Preilikult sihvaka kere ja kaunilt särava karvaga liugleb ta mööda hoiukodu. Muidugi mitte alati ei liugle... vahel ta tormab, veereb, hüppab ja keerleb. Tegemist on noore kassipreiliga, seega on sellised energia-ja mänguhood tavapärane nähtus.
Vahel, kui voodis enne magama jäämist lesida, tuleb ka Öökull, heidab kõhu peale pikali ja jääb unele. Mitte ükski kass ei nurru nii, nagu tema – võiks öelda, et lausa mitmehäälselt, väga kõrgel noodil. Muidugi, kui on ikka väga väga mõnus, näiteks kõrvade vahelt sügades. Hoiukodule on Öökull tõestanud, et kui anda talle veidi aega tutvumiseks, on ta väga suur sõber, ometi aga iseseisev ja sageli ka isepäine, nagu kass ikka. Kui esimesel kohtumisel võib ta tunduda ehk veidi ehmunud, läheb see tunne peagi mööda ja suur mäng võib alata.

Öökull elab hoiukodus koos teise veidi vanema kassiproua Luluuga. Seega on ta vägagi harjunud nautima nii inimeste kui ka kasside seltskonda. Uues kodus võiks kindlasti olla üks kassikene ees, kellega Öökull mängida saaks.

Preili on vaktsineeritud, kiibistatud ja steriliseeritud!

Kui soovid Öökullile kodu pakkuda siis täida kiisuvõtja küsimustik. http://pesaleidja.ee/content/kiisuvotja-kysimustik ja me vōtame sinuga yhendust!

Info: viljandivabatahtlikud@gmail.com

Veidi varem:
Ühel hallil talvepäeval läks hoiukodu perenaine varjupaika kasse vaatama, et üle pika aja oma kodu jälle kassikarvade ning kiisunurruga täita. Üks puur tundus olevat tühi ja lihtne oli sealt lihtsalt mööda jalutada. Tähelepanelikult jälgides võis näha kahte tohutult suurt öökullisilma puuri tagaotsast vastu vaatamas. Need silmad.... Nii siiralt hirmul, ja niiiii armsad oma kolmevärvilise kasuka sees, ei andnud mitu päeva rahu. Nädala pärast saigi elu seatud nii, et pisike öökulliplika alustas oma elu hoiukodus. Õigemini hoiukodus kapi all. Aga algus seegi.

Kassipoegadel on üks suur õnnistus – nende uudishimu. Kauaks see kissa, keda hoiukodus ikka veel Öökulliks nimetatakse, aga kapi alla ei jäänud. Uudistas toas ringi, nuusutas öösiti magava perenaise ja peremehe teki alt välja tulevaid varbaid, mängis oma mänguasjadega. Need nädalad on möödunud hoiukodu jaoks suure ime tähe all. Ei ole võimalik, et seesama nurruv, paid anuv ja mängiv kiisuplika kolm nädalat tagasi kapi all elas ja kähises.
Öökull on muutunud tõeliseks sõbraks, kes inimeses enam ainult kohutavalt suurt peletist ei näe. Ta on uskumatult sotsiaalne ja suhtlusaltis kass. Nüüdseks on Öökull elanud hoiukodus juba mitu kuud ning muutunud täielikuks sülekassiks, kes magab öösiti kaisus ning igal sammul Inimesel sabas kõnnib, pidevalt nurrudes.

17.10.14
Preili Öökull on oma uues kodus :)
Suur aitäh koduandjale!

Tehtud protseduurid: 
steriliseeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 1 user ja 7 guests.

Online users