Kass - Õnneseen Rubert s. 28/04/2012

Täname kiisule kodu pakkumise eest.
Rubert arvab, et nüüd oleks aeg oma koju minna, kaua ta ikka siin kassitoas passib.
HEEEEEIIII, SINA! JAH, SINA! Tule mulle külla ja vii mind koju. Ma ootan sind...
Pesaleidja pilt 06/03/2014 - 08:46
Pesaleidja pilt 06/03/2014 - 08:46
Nimi: 
Õnneseen Rubert
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Isane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
kodus
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Rubert! Rubert! Rubert! Miks ei ole me ammu kuulnud õnneseen Rubertist ? Ärge muretsege, Rubertiga on kõik kõige paremas korras- nimelt on ta viimasel ajal võtnud elu lõdvalt ja nautinud igat hetke, mida elu pakkunud on.

Rubert pesitseb hetkel ühe vabatahtliku juures hoiukodus. Õnneks ei ole Rubert hoiukoju sattunud eriravi, sotsialiseerumise vajaduse või millegi muu taolise pärast, vaid ta lihtsalt hakkas oma vabatahtlikule väga meeldima ja sai võimaluse veel enne oma päris kodu nautida toredate, peaaegu oma inimeste seltsi ning mis peamine- ta sai endale toreda semu ja selleks on sõber KOER!
Kas te, head koerainimesed, olete vahel mõelnud, et lisaks koerale/koertele võiks majapidamist rikastada ka tore kass, kuid ei julge kassivõtmise sammu teha (kartuses, et koer ja kass ei hakka omavahel klappima). Enam ei ole vaja kõhelda koera-kassi koosluse võimalikkusest, sest Rubert on ideaalne kaaslane koerale! Seda muidugi juhul, kui koer oskab teda piisavalt respekteerida. Kurjade ja õelatega, eeldatavasti, ei soovi Rubert kokku puutuda. Ruberti ja koera semusuhet kirjeldavad pildid palju paremini kui mistahes sõnad. Iseenesest mõistetavalt on Rubert suurepärane kaaslane ka inimesele

Rubert on väga huvitava iseloomuga kass. Ei, ta ei ole sülekass ja EI, ammugi mitte ei ole ta nurgas kurjutsev kass. Ta on suhteliselt iseseisev kassike, kes tegelikult meeletult naudib paitamist ja sügamist ning puksib mõnuga vastu inimeste jalgu (seda eriti veel hommikuti külmkapi läheduses). Kõige rohkem eelistab Rubert siiski ennast puksida vastu koera, sest neljajalgne sõber ju ikka pehmem.
Rubertis on Bengali kassi temperamenti ja ega välimuski sarnaneb neile päris palju. Talle meeldivad pigem iseseisvad mängud, kuna liiga lähedal vehkleva käe suhtes on ta veel pisut skeptiline. Vabal ajal ta siis kas ajab kedagi nähtamatut mööda tuba taga või jälitab mõnda ettejuhtuvat, tegelikult koerale kuuluvat, palli ning vahel on nõus isegi sulepulka haarama. Lauale unustatud pastakate põrandale toimetamine on muidugi ka üks lemmikutest tegevustest. Kindlasti leidub veel mänge, mis talle huvi pakuks, kuid neid peab lihtsalt tasapisi avastama. Ja muide, kui Rubertil helliku tuju juhtub olema, siis tuleb ta lausa sülle ka mõnulema. Seda küll ei juhtu tihti, sest ega Rubert „mingi pehmo“ pole

Tegemist on korraliku ja viisaka kassiga, kes hoiab puhtust ja käib korrektselt liivakastis. Spetsiaalseid söögieelistusi pole, peaasi, et kvaliteetne ja värske toit oleks. Noh, saladuskatte all võib mainida, et kanaviiner on ikkagi üks Ruberti lemmikute killast.

13.03.14
Hoiukodu koer ei olnud nõus enam sõbrast Rubertist loobuma, seega pererahval ei olnud valikut, nad ei saanud kahte nii suurt sõpra lahutada :)
Suur-suur aitäh Rubertile kodu andmise eest!

Tehtud protseduurid: 
kastreeritud
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 1 guest.