Kass - Õie s. 12/09/2011

Soovid kiisule kodu pakkuda? SELLEKS PALUN TÄIDA ESMALT kiisuvõtja küsimustik ja me võtame esimesel võimalusel Sinuga ühendust.
Pesaleidja pilt 18/06/2017 - 20:51
Pesaleidja pilt 22/04/2017 - 10:11
Pesaleidja pilt 12/02/2017 - 20:13
Nimi: 
Õie
Loomaliik: 
Kass
Sugu: 
Emane
Täiskasvanud või poeg: 
Täiskasvanud
Staatus: 
Pesaleidja kassitoas
-->: 
Elus
Linn: 
Tallinn
Kontaktisik: 
Administrator
Looma andmed : 

Õie on vahva näomustri ja pikkade-pikkade valgete vurrudega must-valge neiu, kes ei ole veel päris kindel, kas neid kahejalgseid ikka annab usaldada.. Eks nad sellised kahtlased on - vaatavad alati sellise näoga nagu tahaks ta uhket kasukat sasida. Samas, kõht on täis, külm ka ei ole, võib-olla need kahejalgsed ikka tahavad head..

Õie sattus Pesaleidja hoole alla 2016. aasta sügisel oma pisikeste pojakestega. Pojakesed läksid koju hoiukodu ja ka Õieke elas mõnda aega hoiukodus, et olla kindel, et ta taas tiine ei ole. Õnneks ei olnud ja kena neiu kolis kassituppa, et tal oleks suurem võimalus oma ilusa kasukaga kellelegi silma jääda.

Õie on malbe arglik kiisuke, kes sooviks väga kunagi saada kellegi parimaks sõbraks, ent selleks peab tema usalduse välja teenima.

Kas Sa oled valmis seda tegema? Kui jah, siis palun täida kiisuvõtja küsimustik: http://pesaleidja.ee/content/loovutustingimused ja vabatahtlikud võtavad Sinuga peagi ühendust.

Õie on umbes 5-6-aastane, vaktsineeritud, kiibitud ja saanud ka parasiitide vastast tõrjet.

PS! Vaata, kas leiad ta üles ka veebikaamera
vahendusel: http://animalslife.net/pesaleidja-3/

Õie endast:
Ootan kodu!
Olen armas musta-valge kasukaga kiisutüdruk nimega Õie. Mul on puhtad valged sokid ja musta täpiga lõug. Olen elanud suure osa oma elust tänavatel, mistõttu ma võõraid veel eriti ei usalda, vaid usaldus tuleb ajapikku välja teenida. Usalduse kiiremaks väljateenimiseks võite pakkuda mulle konservi, sest ma jumaldan konserve. Ma armastan jälgida magavaid inimesi, nad on siis nii rahulikud ja ohutud.
Ma väga ootan inimest, kes oleks minu usaldusväärne peremees, et meist saaksid parimad sõbrad!

Tehtud protseduurid: 
vaktsineeritud
kiibistatud
saanud parasiitide vastase tõrje
Printimiseks sobilik versioonSend by email

Hetkel online

Hetkel online 0 users ja 4 guests.